Szabad állások a Dunaszerdahelyi járásban (31. hét)

A Munka-, Szociális és Családügyi Hivatal legaktuálisabb állásajánlatai a következők.

Új állásajánlatok:

Gyártósori munkás (35), raktáros - targoncakezelő (2) – Munkavégzés helye: Dunaszerdahely (Ollétejed - Mliečany 64). Az érdeklődők jelentkezhetnek e-mailben az  e.mesarosova@windowglass.sk címen, vagy személyesen munkanapokon 10.00 és 12.00 óra között.

Tanár (1) - Idegenforgalom (gyakorlat és elmélet) tanítása a dunaszerdahelyi  Vidékfejlesztési Szakközépiskolában. Feltétel: főiskolai szakirányú végzettség. Jelentkezés módja: kérvényt és önéletrajzot küldeni a dunagro@zupa-tt.sk e-mail címre legkésőbb aug.12-ig.

Eladónő (4) – Munkavégzés helye: Pozsony (Central bevásárlóközpont), sportruházat és sporteszköz kereskedés. Feltétel: minimum szakmunkáslevél, szlovák nyelv ismerete. Elérhetőség: 0903 475 233 – hétfő-péntek 8.00-tól 20.00-ig, e-mail: lunakfrantišek@gmail.com.

A dunaszerdahelyi Pannon-Work Slovakia ügynökség ajánlata:

- betanított munkaerőt keres Dunakilitire (HU) - utaztatás és szállás biztosítva. Tel.: 031/551 18 44

- betanított munkaerőt keres Nagymegyerre. Tel.: 031/551 18 44.

A dunaszerdahelyi Thermalpark DS ajánlata:

- kertész - 3 év gyakorlat, kitanult. A hely alkalmas csökkentett munkaképességűek számára is.

- főkönyvelő - 5 év gyakorlat, főiskolai végzettség (közgazdasági szakirány)

- marketing menedzser – az angol, a szlovák és a magyar nyelv ismerete (a társaság prezentációja,  partnerekkel való tárgyalás), 5 év gyakorlat, főiskolai végzettség (marketing szakirány).

- éttermi részleg vezetője – végzettség: idegenforgalmi iskola. Munkakör: a büfék, bárok, éttermek vezetése, irányítása.

Elérhetőség: info@thermalpark.sk, 0917 766 112 - Marta Keszanová.

Aktualizált állásajánlatok:

Műszaki menedzser (technický manažér) (1) – Dunaszerdahelyi cég keres alkalmazottat. Feltétel: középiskolai vagy főiskolai végzettség (műszaki szakirány – gépészet, építészet vagy más), szlovák és német nyelv aktív ismerete, B típusú jogosítvány. ELérhetőség: Fodorová, 031/552 9224, prowind@nextra.sk.

Pincér (2) -  A nagymegyeri Hotel Orchidea keres alkalmazottakat. Feltétel: német, angol nyelvismeret, PC-, Word-, Excel-használat, szakirányú végzettség, 1 év gyakorlat. Elérhetőség: 031/591 9001 /010, hotelorchidea@hotelorchidea.sk.

Pincér/nő – csapos (2) – A dióspatonyi Stefi Bár keres alkalmazottakat. Elérhetőség: 0905 565 350, 0907 141 265.

A dunaszerdahelyi Wertheim Kft. ajánlatai:

- minőségellenőr (kontrolór kvality)  - feltétel: főiskolai végzettség (műszaki szakirány), PC (Outlook program ismerete), angol vagy német nyelv aktív ismerete, B típusú jogosítvány, 5 év gyakorlat.

- raktárfőnök (vedúci skladu) - feltétel: közép- vagy főiskolai végzettség (műszaki szakirány), PC (Outlook, SAP), angol vagy német – középszint, 5 év gyakorlat, személyzeti ismeretek.

Elérhetőség: 0911 954 689, m.bartkova@wertheim.sk.

Eladónő élelmiszerüzletbe (1) – Munkavégzés helye: Dunaszerdahely, SzNF tér.  Feltétel: higiéniai minimum. Elérhetőség: 0908 769 506.

Karbantartó (1) – Eas Europe somorjai (Vicenzy utca) cég ajánlata. Feltétel: ismeretek a mechanika, elektrotechnika, pneumatika területén. Végzettség: szerelő - villamosmérnök. Elérhetőség: tibor.kovacs@easeurope.sk, 0915 748 790.

CO-hegesztő (10), CNC gépkezelő (3) – Munkavégzés helye: Dunaszerdahely, Karcsai út. Két-három műszakos munkavégzés. Jelentkezni lehet magyar vagy szlovák nyelven írt önéletrajzzal e-mailen:  iroda.weldingleute@gmail.com. Telefonon lehet egyeztetni időpontot: 0036/30 96 92 740.

Gyártósori operátor (20) – A diószegi Bekaert Slovakia Kft. keres alkalmazottakat, gépek és gyártósor kiszolgálására.  Munkaidő (két műszak): 07.00-19.00 és 19.00-07.00. Fizetés: 700 €,-. Elérhetőség: dominika.sudova@bekaert.com, 031/788 1645.

Pincér/nő – A dunaszerdahelyi Nevada Pub keres alkalmazottat. Feltétel: szakirányú végzettség. Elérhetőség: 0905 622 361.

Eladó – Munkakör: baromfi és hústermékek, pultnál való kiszolgálás. Munkavégzés helye Pozsony (Miletičova). Elérhetőség: 0903 670 179.

Pénzügyi tanácsadó – Munkakör: pénzügyi szolgáltatások közvetítése (ING Živ.poisťovňa, DS). Elérhetőség: 0904 475 163, juraj.nagy@poradca.ing.sk.

Grafikus (1) - Nagymegyeri reklámügynökség keres alkalmazottat. Feltétel: Word-, Excel-, internethasználat, CorelDraw és Photoshop programok ismerete, szlovák nyelv magas szintű ismerete. Jelentkezni lehet önéletrajzzal a cs.designstudio888@gmail.com címen.

A nyárasdi BM-PLAST kft. keres alkalmazottakat, munkavégzés helye Pozsony és a dunaszerdahelyi járás:

- kőműves – feltétel: gyakorlat Ytong téglával való munka terén, B típusú jogosítvány, szlovák nyelvismeret

- műanyagablak-szerelő – feltétel: gyakorlat, B típusú jogosítvány, szlovák nyelvismeret

- munkás a gyártásba – feltétel: gyakorlat a műanyag- vagy alumínium ablakok gyártása terén, a gyártás helye – Nyárasd.

Elérhetőség: info@bmplast.sk, 0905 625 097.

Technikus – Munkakör: technikai osztályon való tevékenység, bútorgyártás műszaki dokumentációjának feldolgozása, kalkuláció, CNC-programok. Feltétel a bútorkonstrukció terén szerzett tapasztalat. További követelmény: legalább középiskolai végzettség, önállóság. Munkavégzés helye: Nyitraújlak (Veľké Zálužie – Nyitrai járás). Elérhetőség: mvnuckova@skippi.sk, tel. 037/659 2627.

-para-

  hozzászólás